Wynajem pomieszczeń i sal wykładowych

Sala Konferencyjna

Sala ta może maksymalnie pomieścić 18 osób. Pomieszczenie posiada profesjonalne wyposażenie wspomagające szkolenia: suchościeralną tablicę magnetyczną, rzutnik (przenośny), sprzęt audio, dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Gabinet francuski

Gabinet maksymalnie pomieści 8 osób. Pomieszczenie wyposażone jest w suchościeralną tablicę magnetyczną, rzutnik (przenośny), dostęp do Internetu bezprzewodowego. Duże okna gwarantują dostęp do światła naturalnego, wygodna czteroosobowa kanapa, stolik kawowy oraz prawie 100-letni piec kaflowy zapewniają domowy klimat.
Sala w stylu francuskim posiada swój niepowtarzalny urok. Jest ona utrzymana w tonacji stonowanych szarości, bieli i czerni. Powierzchnia 20m2, zapewnia możliwość przeprowadzenia spotkania biznesowego, kameralnego szkolenia, czy indywidualnego spotkania z klientem.

Sala rekreacyjna

Dodatkowo do dyspozycji klientów nieodpłatnie udostępnione jest pomieszczenie rekreacyjne oraz toaleta. Pokój rekreacyjny wyposażony jest w czajniki bezprzewodowe, kuchenkę mikrofalową oraz komplet naczyń.

Catering

Zajęcia i spotkania w sali wykładowej – galeria zdjęć

Korepetycje: indywidualne oraz w mini grupach

aktualizacja: 24 listopad 2019

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów w grupach językowych i maturalnych. Istniej możliwość tworzenia kolejnych grup lub zapisania się do już istniejących

Nauka w większej grupie w ramach kursów maturalnych i językowych proponowane w ofercie edukacyjnej CENTRUM EDUKACJI NOWODWORSKA „BIRET” nie każdemu odpowiada. Wiele osób woli zajęcia indywidualne w formie korepetycji lub w małych grupach. Mają one świadomość dużej efektywności tej bezpośredniej formy nauczania, ale również większych kosztów opłat za pobieraną w ten sposób naukę. Również dla tych osób nasza szkoła „z klimatem” przygotowała na nowy rok szkolny 2019/2020 swoją ofertę edukacyjną. Podczas zajęć lub korepetycji nauczyciel jest zobowiązany do dostosowania w sposób pełny nauczanych treści do tempa i potrzeb ucznia-kursanta. Systematyczna praca kompetentnego nauczyciela ze swoimi uczniami gwarantuje najwyższą jakość nauczania. Indywidualne korepetycje odbywają się każdego dnia od poniedziałku do piątku z języka francuskiego. Spotkania są w godzinach od 16.00 do 19.00

W roku szkolnym 2019/2020 proponujemy korepetycje
z języka polskiego, języka polskiego jako obcego, francuskiego, angielskiego, niemieckiego hiszpańskiego,
a także z matematyki, fizyki, informatyki oraz biologii.

Liczba osóbcena (*)
 1 osoba60 zł
 2 osoby45 zł
3 osoby35 zł

(*) możliwość opłaty za kursy w ratach przy niezmienionej cenie

ZAPISY:

telefonicznie +48 509 985 427 e-mail: kontakt@nowodworska.edu.pl

Istnieje możliwość wyboru godzin korepetycji: w dni powszednie od 16.00-20.00, w soboty od 9.00-13.00, w niedzielę – nieczynne

Atuty korepetycji w CENTRUM EDUKACJI NOWODWORSKA „BIRET” to:

• przyjemna atmosfera,
  • otwartość nauczycieli i indywidualizowanie podejścia do osób, którym udziela się korepetycji,
  • możliwość uzyskania wyższych not w szkołach publicznych oraz prywatnych poprzez poszerzenie i ugruntowanie omawianego materiału,
  • indywidualne zajęcia pozwalają na nadrabianie zaległości szkolnych (poinformuj nas o swoim problemie edukacyjnym, a my zorganizujemy Tobie skuteczną pomoc!