Aktualności…

Detektyw w „apartamencie w paryskim”
Już w najbliższą sobotę, czyli 25 stycznia 2020 r. od godz.10:00 do 12:00 zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat. do prawdziwie detektywistycznej przygody. Czeka ich mnóstwo zabawy i zagadek w tajemniczym pokoju czyli „apartamencie w Paryżu” oczywiście w języku francuskim. Jeśli lubicie łamigłówki, macie dużo pomysłów i potraficie kojarzyć fakty ta przygoda jest właśnie dla Was! Czy uda Wam się rozwikłać tajemnicę paryskiego apartamentu jak prawdziwi detektywi? Do zobaczenia już w sobotę!
—————————-
Proponowana oferta kierowana jest do dzieci uczących się języka francuskiego w Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska,
bilet wstępu w cenie 10 zł od osoby, dla pozostałych uczestników 20 zł.
—————————–
Liczba miejsc ograniczona do 8

Ferie językowe w Centrum Edukacji Nowodworska BIRET

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym (od 6 do 12 lat) do aktywnego spędzenia pierwszego tygodnia ferii (od 27 do 31 stycznia 2020 roku) w Centrum Edukacji Nowodworska BIRET.
Na dzieci czeka nauka języków obcych: angielskiego i francuskiego oraz kreatywne zabawy umilające zimowy czas- 4 godziny zegarowe zajęć każdego dnia. Zajęcia prowadzą czynni zawodowo nauczyciele.

Harmonogram dnia: pracujemy od 7:30 do 16:00
9:30-11:30- blok zajęć językowo-artystycznych
11:30-12:00- przerwa śniadaniowa (śniadanie zapewniają rodzice; ciepła herbatka, napoje w cenie oferty)
12:00-14:00- blok zajęć językowo-artystycznych.

Koszt 350 zł.
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu dziecka (indywidualne ustalenia w zależności od potrzeb) – każda dodatkowa godzina to koszt 15 zł.

Zapisy pod numerem telefonu: 509 985 427
Zachęcamy do zapisów również drogą mailową: sabine12@wp.pl

20 grudnia 2019 odbyło się w Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska spotkanie świąteczne dla młodszych dzieci grup francuskich. Dzieci wspólnie z Sabina Kwiatkowska i Agnieszka Wierzchosławską dekorowały pierniczki, zrobiły lampiony, a także wspólnie śpiewały #francuskie kolędy. Dziękujemy rodzicom dzieci za pomoc w przygotowaniu słodkości na nasze spotkanie. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

W pierwszym tygodniu grudnia w Centrum Edukacji Nowodworska BIRET odbywają się zajęcia językowe, których głównym motywem przewodnim jest rozpoczynający się magiczny okres świąteczny. Ostatnie spotkania na kursach przyniosły dużo radości, uśmiech na twarzach dzieci -poznawały one między innymi francuską legendę związaną ze Świętym Mikołajem 🎅.

Szlachetna Paczka 2019

aktualizacja 8 grudnia 2019

Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska postanowiło przyłączyć się do akcji Szlachetna PACZKA. W tym roku wspieramy rodzinę wytypowaną przez Panią Sandra Klamann.
Potrzebujemy żywności, odzieży oraz środków czystości. Pani Sandra Klamann znalazła już osobę, która kupi pralkę‼️
Przyłączysz się i TY⁉️ Wszystkie potrzebne rzeczy będzie można zostawić w siedzibie Centrum Edukacji Nowodworska BIRET Sabina Kwiatkowska przy ul. Nowodworskiej 30/2 w Bydgoszczy
Dziękujemy za Wasze serca
Opis potrzeb rodziny ⬇️

Dziękujemy Wam Wszystkim, którzy wsparliście akcję Szlachetnej Paczki. Dzięki Waszej ofiarności zarówno finansowej jak i materialnej wraz z Panią Sandrą Klamann zrealizowaliśmy marzenia rodziny. Kupiona została nawet nowa pralka. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z przeprowadzonej akcji Szlachetna Paczka

Andrzejki w BIRECIE

Dzieci w CENTRUM EDUKACJI NOWODWORSKA BIRET wspólnie bawiły się podczas andrzejkowej zabawy. Uczestniczyły w tradycyjnych wróżbach: lanie wosku przez ucho od klucza, losowanie przedmiotów o symbolicznym znaczeniu, przekłuwanie z czystej strony kartki z imionami chłopców, dziewcząt. Liczne zabawy, wróżby i konkurencje andrzejkowe, przygotowała PATRYCJA – tegoroczna absolwentka nauczania wczesnoszkolnego. Nawet w takim dniu jak Andrzejki nie mogło zabraknąć w BIRECIE zabaw w których język francuski i angielski był ich elementem-dzieci poznawały popularne przysłowia i powiedzenia związane ze św. Andrzejem. Przecież każda okazja jest dobra do nauki języka obcego.